Page 1 Page 12 Page: search for: Page 14 Page 16
Multimediálne využitie vašich dát
iContent.document je vhodný k multimediálnemu využitiu existujúcich dát, a tvorbu všetkých možných druhov tlačených alebo digitálnych médií ,veľmi racionálnou formou.

Ako jediný produkt predstavuje výkonný a nákladovo extrémne výhodný spôsob, ako graficky produkovať tlačené podklady z existujúcej databázy a zároveň sa integruje do aktuálnej verzie iContent.commerce systému, ktorý patrí k vedúcim na rakúskom trhu so stavebným materiálom.

Vytváranie tlačeného materiálu, vo veľkých množstvách je možné bez ďalších nákladov tak ako aj tvorenie iných tlačených materiálov a cenníkov pre individuálnych zákazníkov v malých množstvách vo forme Offset- alebo digitálnej tlači, PDF alebo CD-ROM.

Významnou výhodou, je kombinácia úplného grafického zobrazenia, extrémne efektívnej manipulácie, výkonných a individuálnych výstupov, podpora rozličných výstupných médií (poprípade aj súčasne) a využitie rôznych informačných zdrojov a vašeho IT systému.
voliteľné Dokumenty
iContent.document vás optimálne podporuje pri tvorbe vizuálnych katalógov. Súčasne môže presadiť aj každý druh tlačených podkladov ktorým základom je databáza a to so značnou úsporou času./td>
Integrácia Printa Online-Systému: www.waelderhaus.at
Tlačené cenníky a cenníky vo webe
Chceli by ste vašim zákazníkom, dať do rúk informačnú brožúru vašich produktov a umožniť im prístup k ich individuálnym kondíciám online ?

Alebo chcete zákazníkom poskytnúť stručné, sformátované cenníky orientované podľa individuálnych potrieb zákazníka a to ako súbor PDF na stiahnutie?

iContent.document podporuje rôzne formy starostlivosti o zákazníka. Na prehľadnej ploche môžete dokumenty definovať presne podľa priania zákazníka a poskytnúť mu ich vo vyhovujúcom formáte.
Služby
Samozrejme sme schopný vyhotovenie vašich katalógov pojať ako službu a dodať vám hotové katalógy balené na paletách.
ľubovoľné zdroje informácií
iContent.dokument využíva údaje vašej webovej stránky, vášho IT systému ako aj otvorenej priemyselnej databázy takisto bezproblémovo, ako každý iný dátový zdroj.
To čo už bolo jednorázovo zadané, môže byť použité pre každé iné médium.